Náš lektorský tým

Nabízíme vám kvalitní lektory s mezinárodními zkušenostmi a úspěchy. Učíme brazilský zouk podle nejaktuálnějších světových trendů.

Za garanci kvality výuky mluví pouze reference. Zde jsou ty naše.

Brandon

Zkušený taneční instruktor, DJ, zakladatel projektu Prague Zouk Academy.

Tančí od svých 14 let, věnoval se sportovnímu tanci, později prošel mnoha kurzy především latinskoamerických tanců, jako je salsa, argentinské tango, samba de gafieira aj.

Vedl taneční lekce brazilského zouku v podobě kurzů a workshopů v České republice, Švýcarsku, Rusku, Španělsku, Spojených emirátech, Thajsku, Polsku, Německu, Israeli a dalších. V současné době spolupracuje na mezinárodní úrovni s jednou z předních tanečnic zouku Polska, Julií Utig.

Jako DJ je pravidelně zván na největší zouk festivaly Evropy.

Julia

Profesionální tanečnice, jedna z prvních lektorek zouku Polska, majitelka tanečního studia Just Move, pořadatelka mnoha festivalů (Zouk Explosion, Calle de Timberos, aj.). Vyučuje zouk, kubánskou salsu, bachata sensual, reggaeton, high heels, aj.

S Brandonem se potkali na tanečním festivalu v Berlíně v roce 2014 a krátce poté zahájili spolupráci. Společně vyučují na mnoha tanečních údálostech. Společně s Julií připravují náplň našich kurzů pro pokročilé.

Míša

Terka

Roman

Sáňa