Pět důvodů proč vybrat naše kurzy

 

1. Vznikli jsme z vášně pro tanec

Tanec není naše živobytí, je naší vášní. Zouk milujeme a naším cílem je vytvořit skvělou komunitu nadšenců, kteří se baví tancem tak jako my. Nelákáme vás na pózy ani cool pohyby - kdo chce skutečně tančit, ocení naše silné zaměření na techniku.
 

2. Naši lektoři se vzdělávají

Každý lektor by se měl neustále vzdělávat, aby byl schopen reagovat na nové trendy v tanci, aby neustále prohluboval své dovednosti. Naši lektoři navštěvují taneční hodiny od baletu až po street dance v Čechách i v zahraničí.
 

3. Jsme skvělá parta

Vítáme mezi nás každého. Neděláme rozdíly mezi začátečníkem a pokročilým, nehledíme na věk ani národnost. Bavíme se společně tancem a chceme se bavit i s vámi. Učíme česky i anglicky.
 

4. Máme zkušenosti

Naši školu založil tanečník, který po světě navštívil dlouhé desítky festivalů a absolvoval stovky hodin na zahraničních tanečních lekcích za posledních několik let, více než kdokoliv jiný z ČR. Jako jeden z mála je pro své pedagogické schopnosti zván do zahraničí. Naše znalosti techniky pochází přímo od zakladatelů tance, se kterými jsme vedli dlouhé soukromé konzultace, abychom vám mohli techniku přednést v tom nejsprávnějším podání.
 

5. S námi máte budoucnost

Nabízíme lekce pro úplné začátečníky i pro ty nejvíce pokročilé. Každý, kdo má ještě vyšší ambice, je vítán. Nebojíme se dát každému možnost stát se asistentem a později lektorem našich lekcí. Náš tým se pořád rozrůstá.