Náš tým

Nabízíme vám kvalitní lektory s mezinárodními zkušenostmi a úspěchy. Učíme brazilský zouk podle nejaktuálnějších světových trendů. Reference

Brandon Zk

Zkušený taneční instruktor, DJ, zakladatel projektu Prague Zouk Academy.

Tančí od svých 14 let, věnoval se sportovnímu tanci, později prošel mnoha kurzy především latinskoamerických tanců, jako je salsa, argentinské tango, samba de gafieiera aj.

Vedl taneční lekce brazilského zouku v podobě kurzů a workshopů v České republice, Švýcarsku, Rusku, Španělsku, Spojených emirátech, Thajsku, Polsku, Německu, Israeli a dalších. V současné době spolupracuje na mezinárodní úrovni s jednou z předních tanečnic zouku Polska, Julií Utig. Jako DJ je pravidelně zván na největší zouk festivaly Evropy.

Julia

Profesionální tanečnice, jedna z prvních lektorek zouku Polska, majitelka tanečního studia Just Move, pořadatelka mnoha festivalů (Zouk Explosion, Calle de Timberos, aj.). S Brandonem se potkali na tanečním festivalu v Berlíně v roce 2014 a krátce poté zahájili spolupráci. Společně trénují a vyučují na mnoha tanečních údálostech.

Michaela

Úspěšná tanečnice a lektorka street dance, členka několika tanečních skupin na Slovensku i v České republice. Momentálně žije v Praze, kde vyučuje hip hop, tančí new hustle, vystupuje a účastní se mnoha soutěží. S Brandonem spolupracuje od roku 2015.

Roman

Roman začínal v tanečním klubu Pelhřimov, kde se věnoval především standardním tancům. Dodnes je aktivním členem, účastníkem a lektorem mnoha událostí pro širokou veřejnost. Brazilský zouk poznal již v roce 2014 a od té doby se v něm intenzivně rozvíjí. Na kurzech s Prague Zouk Academy se individuálně věnuje našim studentům a pomáhá rychleji zvládnout probíraná témata.

Sáňa

Sáňa se začala tanci věnovat rovněž v tanečním klubu Pelhřimov, kde dodnes trénuje. S Romanem jako taneční partneři začali tančit zouk společně a později se přidali do Prague Zouk Academy. Na  našich kurzech vám ochotně pomůže rychleji zvládnout jejich náplň.

Terka

Terka se věnuje již od mala street dance, především hip hopu, ale také dalším stylům jako je house, popping, dance hall a dalším. Mnoho let soutežila ve skupinových formacích, v současné době vyučuje v několika školách kurzy pro mládež. Sama se stále vzdělává účastí na mezinárodních tanečních událostech a tanečních kurzech párových i solo tanců. Zouk poznala až na jaře 2016, ale pro svou píli a talent se brzy stala členkou našeho teamu, kde asistuje na pravidelných lekcích.